Kup bilety

Program

Masters

Partnerzy

Skontaktuj się z nami

Program

Będziemy na bieżąco aktualizować program!

DZIEŃ 1 - 23 września 2022 r.

World Trade Center Rotterdam
Meent 110, 3011 AA Rotterdam

10:30 - 11:30

Rejestracje na mistrzostwa i festiwale

10:30 - 11:30

Rejestracja i przygotowanie miejsca pracy

11:30 - 13:30

Praca z lateksu, rundy eliminacyjne w kategoriach:

  1. Oscar PMU Realistyczne brwi
  2. Oscar PMU Brwi artystyczne
  3. Oskar w Microblading
  4. Platinum PMU Realistyczne brwi
  5. Platinum PMU Artistic Brows

13:30 - 14:00 Sprzątanie

14.00 - 14.30 Przerwa obiadowa

14:30 - 18:00

Praca z lateksem w kategoriach

  1. Artystyczny Eyeliner
  2. Naturalne Usta
  3. Rekonstrukcja otoczek
  4. Pigmentacja skóry głowy

09:30 - 18:00

PMU & Beauty EXPO

10:00 - 16:00

Masterclass

10.00 - 12.00 Henna Masterclass
14.00 - 16.00 Browlamination Masterclass

Mistrzowie Świata Platformy
GRUPA A - 10:00 - 12:00 
  • Maira Adabo / Brazylia / Cieniowanie artystyczne
  • Julia Elise Franciosi Gottchild / Brazylia / Microblading

Scena główna Expo 10:00 - 10:30

Juliane Viera | Brazylia

Cienie do brwi Akademia S Stylu

Scena główna Expo 10:30 - 11:00

Inga Babitskaya | Rosja

IQ Pigment Remover 

Scena główna Expo 11:00 - 11:30

Erica Santiago | Brazylia

Dark Lips Kamuflaż

Non-Stop Stars Show
GRUPA A - 11:30 - 13:30
  • Carmela Davila / Hiszpania / Klasyczny eyeliner
  • Erica Santiago / Brazylia / Dark Lips Camouflage
  • Marta Szewczyk / Irlandia / Gładki cieniowany eyeliner
  • Galini Kirboba / Grecja / Border Fill Lipstick
  • Alice Kingdom / U.K. / Combined Brows: Microblading i Machine
  • Brian Ho / Kanada / Nano Hairstrokes
  • Juliane Vieira / BraziI / Cienie Brows Akademia Sviato
  • Oliwia Magdalena Bialczyk / Polska / OMBrows
  • Aleksandra Borkowska / Polska / Satin Brows 

13:30 - 14:00

Przerwa na lunch

14:00 - 14:30

Jorine van Breukelen | NL

Instrukcja obsługi PMU oraz ustawy i rozporządzenia dotyczące PMU!

Mistrzowie Świata Platformy
GRUPA A - 15:00 - 17:00
  • Damiana Gomez / Brazylia / Realistyczne brwi
  • Anna Fors / Francja / Usta

Scena główna Expo 14:00 - 14:30

Carla Ricciardone | USA

Usta bogate w melaninę

Scena główna Expo 14:30 - 15.00

Melinda Gaspar | Węgry

Mikropigmentacja paramedyczna

Scena główna Expo 15:00 - 15:30

Rita Molinaro | Włochy 

Umiejętności i pasje od PMU do tatuażu medycznego

Scena główna Expo 15:30 - 16:00

Nabil Khan | Kanada

Chemia w środkach miejscowo znieczulających

Non-Stop Stars Show
GRUPA B - 16:00 - 18:00
  • Emiliano Rossi / Włochy / Pigmentacja skóry głowy
  • Andrea Ferreira / Brazylia / Rekonstrukcja areoli
  • Natalia Levchenko / Włochy / Brwi z pigmentami mineralnymi
  • Jasmine Diebelius / UK / Glow up the dark lips
  • Melinda Gaspar / Węgry / Vitiligo
  • Olga Firsova / Rosja / Airy Eyeliners
  • Carla Ricciardone / USA / Melanin Rich Lips
  • Nicoletta Orłowska / NL / Teddy Brows
  • Sonia Catalano / Włochy / Microblading
  • Edyta Flizik / NL / Perfect Lady Lips

Spotkanie koktajlowe 18:30 - 21:00

Ogłoszenie finalistów mistrzostw brwi

DZIEŃ 2 - 24 września 2022 r.

World Trade Center Rotterdam
Beursplein 37, 3011 AA Rotterdam

DZIEŃ 3 - 25 września 2022 r.

World Trade Center Rotterdam
Beursplein 37, 3011 AA Rotterdam

09:30 - 18:00

PMU & Beauty EXPO

10:00 - 11:00

Rejestracja i przygotowanie miejsca pracy na mistrzostwach

11:30 - 16:30

Mistrzostwa w rundzie na żywo

Mistrzowie Świata Platformy
GRUPA A - 10:00 - 12:00 
  • Fernanda Barcelli / Brazylia / Henna brwi
  • Hanna Zakharyeva / Białoruś / Realistyczne brwi

Scena główna Expo 10:00 - 10:30

Lulu Siciliano | USA

Neutralizacja ciemnych ust 

Scena główna Expo 10:30 - 11:00

Vicky Martin | UK

Areola

Scena główna Expo 11:00 - 11:30

Leda Reis | Brazylia

Rekonstrukcja otoczki na tkance bliznowatej

Non-Stop Stars Show
GRUPA A - 11:30 - 13:30
  • Ana Maria Margineanu / Rumunia / Real Lips
  • Stefan Skalbania / Niemcy / Areola Scar Camouflage
  • Rojda Aydemir / Belgia / Ombrebrows
  • Suad Idraf / Belgia / Velours Lips
  • Vicky Martin / UK / Areola
  • Olga Lokbis / Białoruś / Glamorous Eyeshadow 
  • Steven G / USA / Hyper Realistic Scalp Mikropigmentacja
  • Suzan Herdegen / Belgia / Microblading Brow

13:30 - 14:00

Przerwa na lunch

14:00 - 15:00

Masterclass

- IQ Masterclass Ingi Babitskiej

Mistrzowie Świata Platformy
GRUPA A - 15:00 - 17:00 
  • Andreia Ferreira / Brazylia / Realistyczne brwi
  • Brian Ho / Kanada / Realistyczne brwi

Scena główna Expo 14:00 - 14:30

Manouk de Vries | Holandia

Supercilium

Scena główna Expo 14:30 - 15:00

Anna Magistra | Niemcy 

Sekretna recepta na sukces w PMU

Scena główna Expo 15:00 - 15:30

Alina Fraga | Brazylia 

Skin Relief Method

Scena główna Expo 15:30 - 16:00

Janette Villa | Meksyk

Latin Brows Technique

Non-Stop Stars Show
GRUPA B - 16:00 - 18:00
  • Alina Fraga / Brazylia / Skin Relief Method
  • Lucienne Rabelo / Portugalia / Ciemne brwi, bez retuszu
  • Cecillia Johnson / USA / Hiperrealistyczne nano-uderzenia
  • Gaia Martoccia / Włochy / Stardust Eyeliner
  • Albert Jelsma / NL / Pigmentacja skóry głowy 
  • Sarev Olessea / Mołdawia / Miękka wyściółka
  • Sally May / Kolumbia / MAY Lips
  • Nehr Karacabay / NL / Ombre Powder Brows

09:30 - 09:55

Siedzenia

10:00

Wielkie otwarcie konferencji na temat brwi

10:00 - 11:30

Anna Kutseolovova

Łysienie brwi u dzieci (praktyka)

11:30 - 12:00

Yevgenia Aytas

Usuwanie dwutlenków tytanu ze skóry (teoria)

12:00 - 13:30

Natalja Lewtshenko

Osobliwości pracy z pigmentami mineralnymi (praktyka)

13:30 - 14:30

Przerwa na lunch - otwarty bufet

14:30 - 16:00

Sviatoslav Otchenash

Magiczne cieniowanie (praktyka)

16:00 - 17:30

Dora Hollos

Angel Brows (praktyka)

17:30 - 18:00

Ennio Orsini

Brwi do włosów: Pochodzenie i ewolucja

20:00 - 23:00

Ceremonia wręczenia nagród - Nagrody za innowacje

Dresscode: Niebieski, Żółty lub Różowy! 

 

DZIEŃ 4 - 26 września 2022 r.

Willa Thalia Rotterdam
Kruiskade 31, 3012 EE Rotterdam

DZIEŃ 5 - 27 września 2022 r.

Willa Thalia Rotterdam
Kruiskade 31, 3012 EE Rotterdam

09:30 - 09:45

Siedzenia

09:55

Akt otwarcia

10:00 - 10:45

Sheila Bella

Rozwój na Instagramie, najnowsze aktualizacje. Sprzedaż swoich usług w mediach społecznościowych.

10:45 - 12:15

Nataliya Yeremenko

Pociągnięcia włosów dla skomplikowanej skóry (praktyka)

12:15 - 13:00

Hoi Kwan

Nano mastery: design flow to nano flow (teoria)

13:00 - 13:30

Renata Barcelli

Pigment Prawidłowy wybór pigmentu dla różnych typów skóry (teoria) 

13:30 - 14:30

Przerwa na lunch - otwarty bufet

14:30 - 16:00

Marta Perlin

Kolorowe brwi (praktyka)

16:00 - 17:30

Talkshow - Liderzy branż

20:00 - 00:00

Uroczysta kolacja i afterparty

Dresscode: Niebieski, Żółty lub Różowy! 

 

Uwaga: Jest to wstępny program. Daty i godziny mogą ulec zmianie. Będziemy na bieżąco aktualizować tę stronę.

Festiwal Brwi

pl_PL
0
    0
    Twoja torba
    Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu
      Zastosuj kupon